درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

“شرکت فرارون صنعت فولاد جنوب” در سال ۱۳۹۴ به استناد ماده ۱۰ قانون ثبت شرکت ها مصوب ۱۳۵۲/۰/۲۲ توسط دو سهامدار عمده در اداره ثبت شرکت های کرمان ثبت گردید.

 هدف از ثبت این شرکت با موضوع انجام اموری از قبیل صادرات و واردات ، خرید و فروش و توزیع کلیه کالاهای مجاز ، اخذ/ اعطاء نمایندگی از / به شرکت های معتبر داخلی و خارجی ، طراحی ، مهندسی ، تامین قطعات و تجهیزات و تولید کالاهای مجاز در راستای خدمت رسانی به صنایع بالادستی و پایین دستی استان ، استانهای همجوار و کل ایران عزیزمان می باشد.

به همین مهم با عنایت به خداوند منان و یاری کارفرمایان سخت کوش ، خستگی ناپذیر و دلسوز که در همه عرصه ها و تحت هر شرایط با امید به اهداف خود در راستای کمک به این مرز و بوم همت گمارده اند، توانسته ایم در حد توان گام برداریم تا ما نیز در ادای دینی از  این مرز و بوم سهیم باشیم.

در سالهای ابتدایی تاسیس این شرکت بدلیل شناخت کم از کارفرمایان و متعاقباً نیازهای آنها بیشتر وقت و انرژی این مجموعه صرف ایجاد بانک های اطلاعاتی ، تعیین اهداف شرکت و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز جهت پیشبرد اهداف شد ، بگونه ای که توانسته ایم در سالهای اخیر بطور مؤثری اهداف کوتاه مدت خود را اجرائی کرده و خدمات شایانی را به صنایع بومی استان ارائه دهیم.

امید است که در آینده ای نه چندان دور به کمک کادر مجرب این مجموعه و مسؤلین استانی و کشوری بتوانیم بطور موفقیت آمیزی به کلیه اهداف خود دست یابیم.

در حال حاضر زمینه های فعالیت شرکت به صورت زیر می باشد:

  • تامین قطعات یدکی و مصرفی مورد نیاز صنایع با حداقل زمان و هزینه.
  • مهندسی معکوس و بومی سازی قطعات یدکی مورد نیاز صنایع.
  • باز طراحی و بهینه سازی قطعات یدکی مورد نیاز صنایع.
  • بازسازی قطعات مصرفی مورد نیاز صنایع.
فهرست