گروه بازرگانی فرارون صنعت فولاد جنوب

خدمات تولید فرارون صنعت

گروه فرارون صنعت فولاد جنوب باتوجه‌به محدودیت‌های موجود در تأمین اقلام موردنیاز واحدهای صنعتی از طریق واردات و در راستای سیاست‌های کلان در زمینۀ کاهش وابستگی صنایع به ‌تأمین‌کنندگان خارج از کشور تلاش کرده است تا بستر مناسبی برای تولید بسیاری از اقلام وارداتی موردنیاز صنایع ایجاد کند و برای دستیابی به این هدف، گامی هرچند کوچک بردارد.

بومی سازی

فرارون صنعت کوشیده است که همگام با تأمین اقلام موردنیاز واحدهای صنعتی با رویکردی آینده‌نگر از طریق انتقال فنّاوری و ایجاد بستر فنّاورانه برای تولید، زمینۀ خودکفایی و کاهش وابستگی خارجی را فراهم کند و این تلاش‌ها زمینه‌ساز چنین مواردی بوده است:

  • کاهش وابستگی واحدهای صنعتی به واردات
  • کاهش خروج ارز و ایجاد گردش مالی داخلی و رونق اقتصاد اخلی
  • اشتغال‌زایی و به‌کارگیری نیروی متخصص داخلی

از سوی دیگر، فرارون صنعت تلاش کرده است تا با تکیه بر دانش فنی کارشناسان خود در بخش تولید، محصولاتی رقابتی با انواع مشابه خارجی را تولید کند و باتوجه‌به محدودیت‌های موجود در استفاده از گارانتی اقلام وارداتی در صورت بروز مشکلات فنی، بومی‌سازی فنّاوری راه‌حلی کارگشاست که فرارون صنعت نیز با ایجاد بسترهای لازم، بسیاری از این موارد فنی را پوشش می‌دهد.

Fararoun Sanat

سفارشی سازی

باتوجه‌به تفاوت‌های موجود در ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، در بسیاری از موارد لازم است در اقلام وارداتی صنایع نیز تغییرات فنی اِعمال شود. این امر نیازمند داشتن فنّاوری‌های لازم است. ازاین‌رو فرارون کوشیده است تا در کنار بستر تولید و بومی‌سازی اقلام صنعتی، امکان انجام برخی از تغییرات فنی و سفارشی‌سازی در اقلام وارداتی را نیز فراهم کند.

در کنار سفارشی‌سازی قطعات جدید، تیم کارشناسان فنی فرارون صنعت بستر لازم برای سفارشی‌سازی اقلام موجود در واحدهای صنعتی را با هدف ارتقای راندمان و بهبود کیفیت فراهم کرده است که بسیاری از نیازهای حال و آیندۀ واحدهای صنعتی همکار را برآورده می‌کند.

تماس با کارشناسان واحد تولید

 

به منظور دریافت مشاوره سفارشی سازی و تعمیرات فرم زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما در فرارون در اسرع زمان به آن پاسخ دهند.